Nakupte nábytek za skvělé ceny

ekologické kuchyně

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Hilso je dovozce a distributor, velkoobchod a maloobchod, e-shop profesionálních čisticích a ekologických prostředků Kiehl a Stockmeier na koupelny, kuchyně, podlahy, okna, přípravky na mytí nádobí a praní textilu. Online nabídka od přímého dovozce p
Vzhledem k rostoucím potřebám jak naší společnosti, tak našich stávajících i nových zákazníku na dodávky úklidové techniky, úklidové chemie, hygienického programu, mycích a čistících strojů, jsme založili divizi prodeje těchto komodit. Proto jsme se
Microbond je vysoce kvalitní dekorativní betonová stěrka. Realizujeme zakázky, prodáváme materiál, poskytujeme školení a návody k aplikaci.
Ekologické podlahy CERAMIN jsou bez ftalátů, odolné a nenáročné na údržbu. Řady NEO i SONO mají nádherné decory v řadě barevných odstínů i vzorů.
Kuchyně Dřezové baterie, Dřezy, Odpadkové koše a sortery, ... Kuchyňské potřeby Kuchyňské spotřebiče, Kuchyňské váhy, Vaření, ... Koupelna a sanita Příslušenství pro koupelnové radiátory, Sprchové kouty, Vany, ... Vytápění a ohřev vody
Vysávání a úklid bez starostí. Jediný specializovaný e-shop v ČR pro vysavače, kompletní příslušenství k vysavačům a domácím elektrospotřebičům.
Po předchozí domluvě lze areál Ekocentra Oldřichov v Hájích navštívit i mimo provozní dobu. Domluvit se můžete na tel.: +420 778 535 967, +420 776 334 272 nebo na e-mailu:
Vítejte na webu našeho kuchyňského studia AJ Kuchyně Olomouc. Jsme rádi, že jste si našli čas navštívit naše stránky a my se budeme snažit pomoci Vám v návrhu vašeho interiéru odbornou radou, grafickým návrhem a nebo jen inspirací.
Kuchyně a jídleny Použitím současných moderních materiálů, biodesky, masivní dýhy (i exotické), nerezových a hliníkových prvků, moderního skla, přírodní žuly, ale také umělých prvků jako je Corian, Technistone, Silestone a Dekton získá zákazník origi
K&K Kuchyně. POZOR, POZOR!!! Od 1.9.2019 přecházíme pouze na ekologické jednorázové krabičky z cukrové třtiny, které jsou plně kompostovatelné a z toho důvodu zvyšujeme cenu za menubox s polévkovou miskou na 11,- Kč vč. DPH. Doufáme za pochopení.