Nakupte nábytek za skvělé ceny

oboustranná postele

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Matrace, postele a rošty pro zdravý spánek | Kralovske ...
Matrace, postele a rošty zakoupíte v našem internetovém obchodě za nejvýhodnější cenu s dopravou matrací zdarma po celé ČR.
Pěnové matrace -
Pěnové matrace jsou vyráběny z různých pěn, různých tvrdostí, jejichž vrstvy se skládají na sebe a lepí. Vynikají elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.
Matrace 90x200 cm |
Velikost matrace 90x200 cm. Jedná se klasický rozměr matrace 90x200 cm.Je to velmi žádaný a vyhledávaný rozměr. Výrobek lze použít i jako dva kusy do manželské postele o konečném rozměru 180x200 cm.Doporučujeme použití dvou kusů a to zejména z hygien
Matrace |
Kvalitní matrace je ideálním předpokladem pro zdravý spánek. Při výběru matrace je potřeba znát rozměr prostoru pro matraci. Vybírat lze také podle výšky a materiálu matrace.
Postele z kvalitních materiálů |
Postele podle materiálu 1. Dřevěné postele. Objednejte si postel z masivního dřeva nebo dřevotřísky a těžte z dlouhověkosti dřeva, jeho krásné přirozené vůně a výhodné ceny. 2. Kovové postele. Kovové postele slouží i několika generacím po sobě, aniž
Kvalitní matrace od českého výrobce | Matrace -
Sedmizónová oboustranná matrace s masážní profilací a různou tuhostí stran s měkčí a střední tuhosti. Výška matrace je 20 cm. Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 130 kg. Prodloužená záruka na matraci 3 roky, ale jen pokud vyplníte registraci. Najd
Dětské matrace do postýlek a postelí pro děti -
Matrace pro děti každého věku. U nás si vyberete matraci do postýlky pro ty nejmenší, dětskou matraci do větší postele a dokonce i matraci pro dospělého. V nabídce máme standardní i atypické rozměry. Vybírejte z matrací podle: materiálu - jádro dětsk
POSTELE -
Vzhledné zpracování postele nabízí zaoblené tvary v podobě vykrojeného čela a vykrojené přední části u nohou. Velkou výhodou této postele je zvýšená lehací plocha na 50 cm s další možností nastavení výšky matrace od podlahy.
Ložnice - Nábytek od FORLIVE shop
Ložnice je jedním z míst, kde trávíme více než třetinu svého života a také prožíváme své radosti i strasti. Ložnice nás do jisté míry ovlivňuje a je tedy zapotřebí vhodně vybrat nábytek.
Matrace,
Široká nabídka matrací od předních českých i slovenských výrobců. S výběrem té pravé matrace Vám rádi pomůžeme. Nabízíme až 30 nocí na vyzkoušení.